Сторінка бере участь у пошуках:

Автомийка у м.Харків - Car Sound

Car Sound

Автомийка

Робимо авто стильними

Харків, вул. Гражданська, 15А

carsound.kh.ua

Послуги 👇🏻

Шумоізоляція

Усі шуми, що створюються шинами, роботою двигуна, трансмісією, вітром тощо, передаються на кузов автомобіля, а він зі свого боку як мембрана відтворює шуми в салоні. Звукові коливання передаються на обшивку салону і далі багаторазово відбиваючись, накладаються один на одного, створюючи сильний звуковий фон. Звукоізоляція автомобіля полягає в зниженні цього фону. Шумоізоляція машини (район ХТЗ) загалом це комплекс робіт зі зниження коливань кузова (демпфірування) і створення бар'єру для проникнення звукових хвиль (звукоізоляція автомобіля).

Охоронні системи

- Сигналізації
- Сигналізації з автозапуском
- Встановлення іммобілайзера

Встановлення ксенону

Наша студія виконує будь-які роботи пов'язані з освітленням автомобіля. Встановлення та продаж ксенону, ксенонових лінз, протитуманних фар, денних ходових вогнів, полірування та ремонт оптики, заміна та ремонт блоків розпалу, оригінальні лампи на будь-який автомобіль завжди в наявності. Налаштування світла фар, установка омивачів фар.

Тонування

Тонування автомобіля використовується не тільки для підвищення естетики, воно захищає салон від вигорання і розтріскування, підвищує ефективність роботи кондиціонера, допомагає водінню в нічний час шляхом запобігання засліпленню фарами автомобілів, що їдуть позаду, та створює затишок усередині салону.

Мийка

Регулярна професійна мийка - це не тільки питання естетики, а й важливий елемент по догляду за автомобілем.

Антигравійний захист кузова

Призначення захисної плівки - вберегти лакофарбове покриття автомобіля від пошкоджень. Дефекти заводського ЛФП знижують вартість транспортного засобу. Через кілька невеликих подряпин автомобіліст може недорахуватися відчутної грошової суми в разі продажу транспортного засобу. Найкращий спосіб захистити лакофарбове покриття машини - обклеїти кузов антигравійною плівкою. З цим завданням ідеально справляється поліуретан.

Варіанти прийому

вул. Гражданська, 15А

📍Маємо ще дві філії по місту

Відкрити навігатор
Loaнding map...
Бізнес додано у каталог командою mobicard. Ви власник цього бізнесу?  Напишіть нам для того щоб отримати доступ до облікового запису і перегляду аналітики.