Сторінка бере участь у пошуках:

Автомийка у м.Миколаїв - Car Cleaner Studio

Car Cleaner Studio

Автомийка

Якісний догляд за Вашим авто 💎

Миколаїв, вул. Троицька, 25

Графік роботи: щодня з 09:00 до 20:00

Послуги 👇🏻

Двофазне миття

Для того щоб безпечно мити автомобіль, не дряпаючи його, існує технологія двофазного миття. Тобто, перша фаза - це звичні нам безконтактні автошампуні для попереднього миття. Друга фаза - це шампунь для ручного мийки з губкою, мочалкою.

Хімчистка салону

Для бездоганності салону вашого автомобіля, варто проводити його хімчистку вчасно. Ви забезпечите себе і ваших пасажирів від пилу і різних мікробів, що особливо актуально в нинішній час.

Полірування

Полірування – це процес відновлення та покращення зовнішнього вигляду лакофарбового покриття автомобіля шляхом видалення дрібних подряпин, потертостей, водяних плям, окалин та інших дефектів, які з'являються з часом.

Захист оптики плівкою

Антигравійна плівка перешкоджає утворенню подряпин, тріщин і сколів на фарі, а також захищає оптику від хімічних реагентів, кислотних дощів та інших негативних факторів. При дрібному ДТП захисна плівка приймає удар на себе, залишаючи фару неушкодженою. Пропускна здатність світла у антигравійної плівки становить 100%

Безпечне миття двигуна

Миття двигуна автомобіля, як і підкапотного простору в цілому, переслідує як естетичні, так і практичні цілі. Ми пропонуємо безпечне миття двигуна за сучасною технологією, що оберігає двигун і підкапотне проведення автомобіля від пошкоджень.

Шумоізоляція

Шумоізоляція авто — спеціальний техпроцес, який потрібно виконувати для зменшення ступеня проникнення зайвих звуків в салон транспортного засобу і зниження вібронавантаження.

Варіанти прийому

вул. Троицька, 25

Ваша машина блищатиме, як новенька 💎

Відкрити навігатор
Loaнding map...
Бізнес додано у каталог командою mobicard. Ви власник цього бізнесу?  Напишіть нам для того щоб отримати доступ до облікового запису і перегляду аналітики.