Сторінка бере участь у пошуках:

Автомийка у м.Вінниця - Carclean

Carclean

Автомийка

Професійний та якісний догляд за Вашим автомобілем 🚗

Вінниця, вул. Молодіжна 15

Графік роботи: ПН-СБ 09:00-19:00
carclean.vn.ua

Послуги 👇🏻

Захист керамічним покриттям

Кераміка на авто це обробка лакофарбового покриття автомобіля спеціальною рідкою керамікою, яка після нанесення утворює на кузові автомобіля надійне захисне покриття.

Парова детейлинг чистка салону

Ідеально чистий кузов, прозора оптика, кришталево чисті вікна, свіжий та ароматний салон автомобіля - результат парової дітейлінг чистки від команди CARCLEAN Вінниця.

Антигравійна плівка

Антигравійна плівка – це найефективніший на сьогоднішній день захист лакофарбового покриття автомобіля від сколів, подряпин та потертостей.

Безпечне полірування кузова, фар, дисків та елементів інтер'єру

Детейлінг-полірування – це надання Вашому авто неперевершеного блиску та вдосконалення покриття кузова, для збереження гарного зовнішнього вигляду та зменшення впливу зовнішнього середовища.

Правильне миття авто

Трифазна мийка автомобіля - це сучасна технологія, що має незаперечні переваги: глибока очищення від забруднень; тривалий термін служби покриття; надання блиску та яскравості кольору поверхні.

Преміальні захисні європейські покриття

Обробка автомобільним воском полягає в нанесенні на ЛФП спеціального воску тонким шаром. Після нанесення на поверхні кузова утворюється тонка плівка з антистатичним та гідрофобним ефектом.

Безпечне чищення двигуна паром

Парова миття - це миття двигуна з гарантією. Пара під тиском дозволяє користуватися куди меншою кількістю води, крім того не створюється жодної механічної дії.

Антидощ

З обробленої нано засобом антидощ поверхні найдрібніші крапельки води просто зносить навіть без двірників, потоками повітря.

Варіанти прийому

вул. Молодіжна 15

💎 Люксовий догляд за приємними цінами

Відкрити навігатор
Loaнding map...
Бізнес додано у каталог командою mobicard. Ви власник цього бізнесу?  Напишіть нам для того щоб отримати доступ до облікового запису і перегляду аналітики.