Салон краси у м.Харків - Beauty Pro

Beauty Pro

Салон краси

Тут — чарівне перетворення 🌷

Харків, вул. Сумська, 77/79

Графік роботи: щодня з 10:00 до 20:00

Послуги 💄

Фарбування

Використовуємо якісні матеріали, що гарантують стійкий і насичений колір, а також дбаємо про стан і здоров'я волосся. Будь-яке фарбування проводиться після консультації з майстром, який допоможе підібрати вам оптимальний тон і способу фарбування, враховуючи ваш колір шкіри, колір очей, індивідуальні особливості і бажання.

Манікюр, педикюр

Ми надаємо косметичні послуги, спрямовані на поліпшення та оздоровлення нігтів рук і ніг, а також частково шкіри рук і стоп. Наші неабиякі досвідчені спеціалисти дбайливо та точно виконують різноманітні види манікюру та педикюру, які забезпечують відмінний піклувальний ефект та естетичний вигляд нігтів.

Брови

Професійний подарунок вашому обличчю. Робота з бровами включає моделювання, корекцію, фарбування або мікроблейдінг, що дозволить покращити форму, колір, щільність та загалом вигляд бровей. Брови підкреслюють очі, задають особистий характер виразу обличчя.

Варіанти прийому

вул. Сумська, 77/79

Ми чекємо на Вас ⭐️

Відкрити навігатор
Loaнding map...
Бізнес додано у каталог командою mobicard. Ви власник цього бізнесу?  Напишіть нам для того щоб отримати доступ до облікового запису і перегляду аналітики.

Сторінка бере участь у пошуках: