Барбершоп у м.Харків - Barberking

Barberking

Барбершоп

Виходячи від нас, ви почуватиметеся джентельменом 💈

Харків, вул. Сумська, 124

Графік роботи: щодня з 10:00 до 21:00
bking.com.ua

Послуги ✂️

Професійна чоловіча стрижка

Професійна чоловіча стрижка від барберів барбершопа - це послуги персонального стиліста у виборі свого індивідуального іміджу, що відповідає займаній посаді та способу життя.

Професійна стрижка + стрижка бороди

Перукарня пропонує цю послугу чоловікам, які хочуть мати доглянуте волосся на голові, обличчі. Стиліст підбирає оптимальний варіант, що поєднується з овалом обличчя, фактурою, кольором волосся, вашою статурою. Вартість включає консультацію, миття голови, стрижку, моделювання бороди та вусів, окантування бороди.

Стрижка машинкою

Чоловіча машинна стрижка багатьом здається простою, нецікавою. Майстри готові здивувати клієнтів, представивши широкий каталог варіантів стрижки машинкою. Простий інструмент з кількома насадками дозволяє створити лаконічний повсякденний образ для молоді, старших консервативних чоловіків.

Королівське гоління

Королівське гоління – справжнє мистецтво, коли майстер видаляє волосся з чоловіка за допомогою небезпечної бритви. Осягнути техніку гоління небезпечною бритвою непросто, а результати такого гоління не зрівняються зі звичайним видаленням волосся за допомогою безпечної бритви в домашніх умовах.

Стрижка бороди

Ціле мистецтво від найкращих барберів. Чіткість ліній, точність рухів та акуратний багатий вид у дзеркалі. Ви подивитеся на себе з іншого боку зазначивши, як вигідно грає ваш образ у справжніх професіоналів.

Дитяча стрижка

Дитячі стрижки – це окрема послуга, яка дозволяє хлопчику вперше долучитися до культури брутальних чоловічих перукарень. Основне завдання при стрижці дитини – зробити красиву, практичну зачіску, забезпечити простий догляд за нею. Разом із дитиною барбер підбере ідеальний варіант стрижки.

Укладання волосся

Чоловіче укладання волосся – зовсім не дурість, а можливість підготуватися до важливого заходу, зустрічі, прийому. Під час роботи майстер повертає волоссю об'єм, укладає локони красиво, фіксує їх. Чоловічі укладання різняться залежно від вихідної стрижки.

Батько + син

Чоловічі стрижки «Тато і син» – незвичайна послуга, що має на увазі стрижку батька та сина до 10 років. Провівши час зі своєю дитиною, ви навчитеся розуміти її краще, покажете незвичайний (але класичний з погляду історії) підхід до чоловічої зачіски.

Варіанти прийому

вул. Сумська, 124

📍Філіали: вул. Сумська, 128 та вул. Пушкінська 50/52

Відкрити навігатор
Loaнding map...
Бізнес додано у каталог командою mobicard. Ви власник цього бізнесу?  Напишіть нам для того щоб отримати доступ до облікового запису і перегляду аналітики.