Барбершоп у м.Чернівці - BarberHub

BarberHub

Барбершоп

Найкращий барбершоп для справжніх чоловіків 💈

Чернівці, вул. Чорноморська 4а

Графік роботи: ПН-СБ: 10:00-20:00 НД: 10:00-16:00
barberhub.in.ua

Послуги 👨🏻

Стрижка під насадки

Стрижка під насадки дає можливість створити чіткий контур волосся і бороди, підкреслити індивідуальні риси обличчя та додати чоловічості.

Оформлення бороди

Оформлення бороди включає в себе різноманітні процедури, такі як стрижка, акуратне обрізання бороди, зайвого волосся чи навіть укладання спеціальних форм бороди.

Стрижка дитяча

Для багатьох батьків важливо, щоб іхні діти виглядали стильно та доглянуто, а також почували себе комфортно під час стрижки. Дитяча стрижка виходить на зустріч цим потребам.

Black/gold mask

Клієнти, які використовують послугу "Black/gold mask", отримують кілька значущих переваг. Перш за все, ця маска надає глибоке очищення шкіри обличчя, видаляючи забруднення та зайвий жир. Крім того, вона допомагає вирівняти тон шкіри, зменшити пори та попередити виникнення акне. Використання "Black/gold mask" також сприяє зняттю втоми та стресу, посилюючи відчуття свіжості та витонченості.

Стрижка модельна

За допомогою наших висококваліфікованих майстрів, у вас є можливість отримати ексклюзивну стрижку, яка відображатиме вашу особистість та стиль.

Комплекс стрижка + борода

Комплекс стрижка + борода дозволяє клієнту отримати повний догляд за своїм зовнішнім виглядом з мінімальними зусиллями. Аккуратна стрижка допоможе підкреслити вигідні риси обличчя, покращить загальний вигляд та додасть впевненості.

Варіанти прийому

вул. Чорноморська 4а

Мікрорайон "Зоряний"

Відкрити навігатор
Loaнding map...
Бізнес додано у каталог командою mobicard. Ви власник цього бізнесу?  Напишіть нам для того щоб отримати доступ до облікового запису і перегляду аналітики.