СТО у м.Миколаїв - Avtoklinika

Avtoklinika

СТО

Якісний ремонт авто 🚗

Миколаїв, вул. Новозаводська, 34В

Графік роботи: ПН-ПТ 09:30-18:00 | СБ 10:00-15:00
avtoklinika.com.ua

Послуги 👇🏻

Комп'ютерна діагностика

- комп'ютерна діагностика
- огляд підвіски
- огляд гальмівної системи
- діагностика тех.рідин
- замір компресії
- ендоскопія двигуна

Капітальний ремонт двигунів

Капітальний ремонт ДВЗ робиться тоді, коли визначається низька компресія і, як наслідок, втрата потужності. А причиною є природний пробіг автомобіля.

Капітальний ремонт двигунів потрібен для:

- підвищення загалом якості функціонування машини;
- збільшення часу використання двигуна без збоїв;
- гарантовано знижуємо ризик виходу ДВЗ з ладу.

Ремонт МКПП

Перш, ніж почнуться роботи з ремонту МКПП, проводиться діагностика.

Щойно причина поломки зрозуміла, відбувається наступне:

- зняття;
- розбирання;
- промивка кожної деталі;
- заміна деталей;
- складання цілісного механізму;
- встановлення в авто.

Заміна олії

- АКПП
- МКПП
- ГУР

Ремонт і діагностика ходової

Діагностика підвіски має проводитися регулярно, а в разі появи несправностей необхідний негайний ремонт. Автомобіль з несправною підвіскою поводиться абсолютно непередбачувано, тому за її станом потрібно стежити. Як правило, діагностика ходової частини автомобіля проводиться через кожні 10 тис. км пробігу.

Антикорозійне оброблення кузова

Важкі умови експлуатації автомобіля: соляні суміші, дорожній бруд, щебінь, що залишився від ремонту доріг, призводять до пошкодження забарвлення автомобіля і появи іржі на металевих поверхнях його кузова. Процес іржавіння прискорюється в прихованих порожнинах авто. Через погану вентиляцію та під дією амортизації й агресивного середовища, там набирається волога та бруд разом із дорожніми реагентами, утворюючи каталізатор корозії. З'явившись маленьким рудим острівцем на кузові авто, вона постарається не тільки зрешетити його, а й перебратися на інші частини автомобіля.

Кілька років і ваш автомобіль іржавіє і втрачає свій привабливий вигляд. Крім того він сильно втрачає у вартості, що для вас також дуже важливо. Потрібно пам'ятати, що до корозії схильні не тільки авто з пробігом і навіть нові, особливо недорогі.

Антикорозійна обробка кузова необхідна раніше початку сезону осінніх дощів і зимових морозів і снігопадів. Але якщо ви не встигли, то звертайтеся в будь-який час року.

Шиномонтаж

При використанні цієї послуги власники автівок отримують змогу повністю зосередитись на своєму комфорті та безпеці на дорозі, передаючи процедуру шиномонтажу в руки кваліфікованих фахівців. Вони забезпечують коректне і точне встановлення шин, що мінімізує ризик подальших проблем з керованістю та стійкістю авто на дорозі.

Варіанти прийому

вул. Новозаводська, 34В

Чекаємо ваше авто 👍🏼

Відкрити навігатор
Loaнding map...
Бізнес додано у каталог командою mobicard. Ви власник цього бізнесу?  Напишіть нам для того щоб отримати доступ до облікового запису і перегляду аналітики.