Сторінка бере участь у пошуках:

СТО у м.Вінниця - Autostorm

Autostorm

СТО

Швидка допомога для Вашого автомобіля 🚑🔧

Вінниця, вул. Пирогова, 139А

Графік роботи: щодня з 9:00 до 18:00
autostorm.vn.ua

Послуги 👇🏻

Шиномонтаж

Завдяки нам, ви можете бути впевнені в надійності та ефективності ваших автомобільних шин.

СТО

Станція технічного обслуговування - це швидка допомога для автомобіля, завдання якої швидко провести діагностику, визначити проблему або несправність, запропонувати варіанти для її усунення і виконати ремонт авто.

Діагностика та ремонт ходової автомобіля

Один з найважливіших вузлів автомобіля - ходова частина. Через поганий стан українських доріг і агресивний стиль водіння саме ця частина піддається найбільшому навантаженню. Тому ремонт ходової - одна з найбільш затребуваних послуг автосервісів.

Реставрація запчастин

- Ми пропонуємо клієнту самостійно визначати комплекс робіт - зробити повну перебірку начинки або тільки замінити непрацюючі елементи.
- За розумну ціну продіагностуємо, переберемо і відновимо від 50 до 90% вихідного ресурсу деталі.
- Наші технічні умови відповідають виробничим, тому реставрація ходової, яку ми виконуємо, є ідеальним способом поліпшити багато зношених запчастин.

Виробництво запчастин

Ми виготовляємо стійки / тяжкі стабілізатора, сайлентблоки, втулки стабілізатора, пильовики з високоякісної сировини з гарантією якості за доступними цінами.

Пошук запчастин для авто всіх марок

Багато досвідчених автолюбителів віддають перевагу самостійному підбору автозапчастини для автомобіля. Для цього достатньо мати загальні знання про будову транспортного засобу, назву деталі, яка шукається та уяву, як вона виглядає. В каталозі ви зможете здійснити підбір запчастин для ходової, кульових, пильовиків кульової за розмірами, стійок стабілізатора і т.д. Натиснувши на необхідну запчастину, зробити підбір за розміром, вказавши необхідні дані в віконці праворуч від деталі.

Варіанти прийому

вул. Пирогова, 139А

📍Маємо ще три філії по місту

Відкрити навігатор
Loaнding map...
Бізнес додано у каталог командою mobicard. Ви власник цього бізнесу?  Напишіть нам для того щоб отримати доступ до облікового запису і перегляду аналітики.