Сторінка бере участь у пошуках:

Шиномонтаж у м.Харків - Autoklinika

Autoklinika

Шиномонтаж

Якісний сервіс для вас 👍🏼

Харків, пр-т. Гагаріна, 12А

Графік роботи: ПН-СБ 09:00-18:00
www.auto-klinika.kh.ua

Послуги 👇🏻

Сезонна заміна гуми

Перехід з літньої гуми на зимову повинен бути здійснений у разі, коли на вулиці протягом тижня тримається -7 градусів Цельсія. І навпаки, перейти на літню потрібно, коли за вікном +7 градусів Цельсія. Обов'язково зазначимо, що своєчасна заміна підвісок підвищить рівень вашої ж безпеки і комфорту під час руху, а також дозволить
заощадити ваші гроші та час.

Заміна старих, зношених і пошкоджених шин

Гума старіє незалежно від активності експлуатації. При цьому вона втрачає свої позитивні властивості. Використання такої покришки може бути небезпечним. Не варто користуватися шинами більше п'яти років. Згідно з правилами дорожнього руху, допустима норма зносу: глибина протектора для зимової гуми - 4 мм, літньої - 1,6 мм. Про термінову заміну шин може також свідчити нерівномірний знос (частина гуми зношена більше за решту).

Додаткові послуги

- перевірка і за необхідності корекція тиску;
- утилізація непотрібних коліс;
- ремонт гуми;
- накачування азотом (подібний підхід робить подорожі на авто більш комфортними і безпечними, забезпечуючи стабільний тиск і повністю виключаючи ймовірність вибуху)
- підтримка правильного тиску в покришках.

Балансування коліс

Балансування коліс – це важлива послуга, яку надає шиномонтаж, спрямована на забезпечення оптимального розподілу ваги колеса і шини автомобіля. Ця процедура зазвичай проводиться після заміни шин, а також при виявленні вибрації рульового колеса або автомобіля під час руху.

Правильне балансування коліс гарантує комфортний і безпечний рух, а також запобігає прискореному зносу шин і підвіски автомобіля. Послуга включає в себе діагностику в загальному режимі використання, саме процес збалансування і проверку після.

Варіанти прийому

пр-т. Гагаріна, 12А

📍Друга адреса: пр-т. Людвіга Свободи, 57Г

Відкрити навігатор
Loaнding map...
Бізнес додано у каталог командою mobicard. Ви власник цього бізнесу?  Напишіть нам для того щоб отримати доступ до облікового запису і перегляду аналітики.