Стоматологія у м.Одеса - Клініка сімейної стоматології "Asteria"

Клініка сімейної стоматології "Asteria"

Стоматологія

Ми подбали про те, щоб відвідування клініки було комфортним, а результат роботи найкращих лікарів стоматології був закарбований у Вашій посмішці. Наша гордість - відділення дитячої стоматології.

Одеса, вул. Тополина 14/1

Графік роботи: ПН-ПТ 8:00-19:00 СБ 8:00-15:00 НД - вихідний
asteriaclinic.com.ua

Послуги 👩‍⚕️

Загальна стоматологія

Лікар-стоматолог загальної практики є фахівцем широкого спрямованості: проводить профілактичну роботу, операції по відновленню зубів, їх лікування та видалення, направляє на проходження необхідних обстежень, може надати першу невідкладну допомогу при гострому зубному болю і зняти запалення слизової оболонки ротової порожнини.

Естетична стоматологія

Процедури по відбілюванню зубів, установки вінірів або люмінірів, а також лазерної корекції ясен проводять наші лікарі з багаторічним досвідом. Естетична стоматологія спрямована на надання Вашим зубам і яснам красивого природного вигляду, що б Ваша посмішка була виразною.

Ортодонтична стоматологія

Лікарі клініки проводять прийом, консультування та лікування дефектів щелепно-лицьового скелета.

Встановлення коронок

Встановлення всього за 3 візита:

- Огляд ортопедом, визначення складності та обсягів протезування.
- Підготовка зубів до встановлення коронок чи мосту. Далі проводиться робота над виготовленням коронок (мосту). Використовується лише сертифікований цирконієвий матеріал.
- Встановлення коронки.

Протезування зубів

Установка зубних протезів різної складності, як знімних так не знімних. Для роботи використовується сучасне обладнання і діагностичні апарати, проводиться моделювання і виготовлення зубних протезів в індивідуальному порядку.

Дитяча стоматологія

Фахівці клініки вміють працювати з маленькими пацієнтами, а для забезпечення комфортної обстановки докладено чимало зусиль в організації кабінетів які не відлякують дітей.

Хірургічна стоматологія та імплантація

Клініка має необхідне обладнання і кваліфікованих фахівців, які проводять хірургічні операції і установку зубних імплантів.

Пародонтологія

Лікування пародонтозу, гінгівіту, пародонтиту.

Варіанти прийому

вул. Тополина 14/1

Біля будівлі Управління соціального захисту населення Київського р-ну

Відкрити навігатор
Loaнding map...
Бізнес додано у каталог командою mobicard. Ви власник цього бізнесу?  Напишіть нам для того щоб отримати доступ до облікового запису і перегляду аналітики.