Сторінка бере участь у пошуках:

Приватна школа у м.Одеса - Alterra

Alterra

Приватна школа

Приватна демократична школа в Одесі для людей, які здатні створювати правила гри 📚

Одеса, вул. Канатна, 93

Графік роботи: ПН-ПТ 09:00-19:00
www.alterraschool.space/odesa

Форми навчання 📚

Підготовка до школи (5-6 років)

Підготовка дитини до школи — це перша ступінь підготовки до життя у новому демократичному суспільстві. Наше завдання — розвинути у дітей тверді (читання, письмо, рахунок, логіка) та м'які (комунікація, самоаналіз, критичне мислення) навички. У процесі навчання та взаємодії, наші тьютори показують, як від вивчення та пізнання нового можна отримувати задоволення.

Молодша школа 0-4 класи

- є власний генератор, школа завжди із світлом
- є власний котел, у школі завжди тепло
- є укриття, у школі безпечно

Середня школа 5-10 класи

Середня школа — це період, коли у дітей змінюється сфера інтересів. Вони навчаються: довгостроковому плануванню, приймати відповідальність, усвідомлювати результат. У цей період дитина проходить новий рівень соціалізації, краще розуміє свої сильні та слабкі сторони, рефлексує та усвідомлює себе частиною великого суспільства. Пошук свого "я" серед інших, самоідентифікація та формування поглядів на життя в цей момент є ключовими для майбутнього життя. Наше завдання — створити умови свободи та рівності, в яких кожна дитина зможе усвідомити свої інтереси та реалізувати потенціал.

Екстернат

Навчання без кордонів для безмежних можливостей.

Он-лайн школа

Ліцензована он-лайн школа створена саме для тих, хто хоче отримувати знання українською мовою, але не має можливості прийти до нашої школи.

Варіанти прийому

вул. Канатна, 93

Індивідуальний підхід. Цікаве навчання 📒

Відкрити навігатор
Loaнding map...
Бізнес додано у каталог командою mobicard. Ви власник цього бізнесу?  Напишіть нам для того щоб отримати доступ до облікового запису і перегляду аналітики.