Сторінка бере участь у пошуках:

Школа танців у м.Харків - Alma Besso

Alma Besso

Школа танців

Школа соціального танцю 💓

Харків, пл. Конституції, 26

Види танців 💃🏻

Кізомба

Вивчення кізомби може призвести до покращення координації рухів, гнучкості та фізичної форми. Крім того, цей танець розвиває навички комунікації і має справжній соціальний аспект - він сприяє легкому знайомству з новими людьми на вечірках і фестивалях. Навчайтесь танцювати кізомбу та отримайте багато позитивних вражень!

Бачата

На уроках бачати досвідчений тренер навчить вас не лише техніці рухів та елементів, але й покаже, як відчувати музику і партнера, передавати емоції та створювати атмосферу спільноти та взаєморозуміння через танець. Бачата - це не просто танець, це можливість виявити свій індивідуалізм, зануритися в культуру Домініканської Республіки і поліпшити свій самопочуття.

Сальса

Сальса - це не просто танець, це спосіб виявлення емоцій і відмінний спосіб для самовираження. Послуга може стати в нагоді для тих, хто хоче додати у своє життя нотки екзотики і страсті, познайомитися з новими людьми або просто отримати новий досвід. Навчання сальсі від професіоналів школи танців принесе велике задоволення і стане незабутнім досвідом.

Варіанти прийому

пл. Конституції, 26

Приходь до нас танцювати 💃🏻

Відкрити навігатор
Loaнding map...
Бізнес додано у каталог командою mobicard. Ви власник цього бізнесу?  Напишіть нам для того щоб отримати доступ до облікового запису і перегляду аналітики.