Сторінка бере участь у пошуках:

Школа танців у м.Харків - Always Big Family

Always Big Family

Школа танців

Навчимо танцювати з нуля 💃🏻

Харків, вул. Танкопія, 26Б

Графік роботи: ПН-ПТ 15:00-20:00 | СБ 12:00-18:00

Види танців 🩰

JAZZ FUNK

Танець для всіх, хто бажає освоїти кумедну і енергічну хореографію. Jazz Funk - це поєднання танцювальних рухів джазу і фанку, що включає в себе елементи хіп-хопу. Цей танець допоможе вам не тільки підтримувати хорошу фізичну форму, але й вивільнити свою енергію та креативність.

HIGH HEELS

Заняття допоможуть вам відчути свою жіночність, грайливість та сексуальність, а також значно покращать осанку і пластичність тіла. Танцюючи на шпильках, ви навчитеся довіряти своєму тілу, отримаєте перевагу в ніжному світі самоекспресії та впевненості в собі.

VOGUE

Vogue танець - це не просто рухи, це спосіб самовираження через гру тілом, за допомогою якого ви маєте змогу досліджувати свою індивідуальність і креативність. Наші заняття допоможуть вам відчути свободу в русі, а також подарують унікальний досвід спілкування та взаємодії із іншими учасниками класу.

BREAK DANCE

Вивчаючи Break Dance у нашій школі, ви отримаєте професійні навички, що дозволять вам виступати на сцені, брати участь в батлах та танцювальних конкурсах, або просто робити танці частиною свого активного відпочинку. Танець Break Dance надасть вам можливість втілити в життя творчий потенціал, підвищити самооцінку та знайде особливе місце у вашому серці.

WAACKING

Жвавий та енергійний вуличний танець. Цей стиль включає в себе впізнавані замахи руками, позування і крутильнi рухи, які допомагають не тільки вдосконалити техніку танцю, але й покращити фізичну форму та гнучкість.

CONTEMPORARY

Цей танець викликає великий інтерес як серед молоді, так і серед дорослих, адже дозволяє краще розуміти своє тіло, вдосконалює координацію рухів, покращує фізичну форму та допомагає виявити свої емоції в русі.

HIP HOP

Навчання Hip-Hop танцям сприяє розвитку ритмічних здібностей, гнучкості, координації рухів, а також використовується як ефективний кардіо-тренінг.

Варіанти прийому

вул. Танкопія, 26Б

📍Друга адреса: вул. Вернадського, 20

Відкрити навігатор
Loaнding map...
Бізнес додано у каталог командою mobicard. Ви власник цього бізнесу?  Напишіть нам для того щоб отримати доступ до облікового запису і перегляду аналітики.