Сторінка бере участь у пошуках:

Школа танців у м.Івано-Франківськ - Four Step

Four Step

Школа танців

Давайте разом вчитись комфортно жити у власному тілі 🧘🏻‍♀️

Івано-Франківськ, вул. Павла Тичини, 43В

Графік роботи: ПН-ПТ 14:00-21:00 | CБ 10:00-18:00

Напрямки 🩰

Ballroom & Latin

Цей напрям може бути великим рішенням для осіб, що шукають нові хобі, способи подолання стресу, розвитку координації рухів, а також для тих, хто просто хоче отримувати задоволення від руху і музики.

Street dance

Для тих, хто бажає вивчати різноманітні вуличні стилі танців, такі як хіп-хоп, брейкданс, фанк і багато інших.

HIP HOP

Унікальна можливість зануритися в світ сучасної урбан-культури, пізнати дух вуличних танців і музики. Програма курсу націлена не тільки на вивчення рухів та комбінацій, але й на розвиток пластики, гнучкості, ритміки, почуття стилю.

Contemporary

Сучасний танець суміщає в собі елементи різних танцювальних стилів, таких як балет, джаз, хіп-хоп та інші, створюючи унікальний і виразний спосіб самовираження. Він допомагає не тільки підтримувати хорошу фізичну форму, але і розвиває креативне мислення, що є важливим для багатьох видів творчості.

Stretching

Головна мета stretching - підвищити гнучкість та розтяжність тіла. Регулярні stretching-заняття покращують пластику рухів у танцях, зменшують ризик травматизму завдяки розтяжці м'язових груп, а також підсилюють обсяг активних рухів у суглобах.

Варіанти прийому

вул. Павла Тичини, 43В

До скорої зустрічі 🫶🏻

Відкрити навігатор
Loaнding map...
Бізнес додано у каталог командою mobicard. Ви власник цього бізнесу?  Напишіть нам для того щоб отримати доступ до облікового запису і перегляду аналітики.