Сторінка бере участь у пошуках:

СТО у м.Харків - Перша СТОлиця

Перша СТОлиця

СТО

10 років досвіду ремонта авто 🛠️

Харків, майдан Захисників України, 7/8

Графік роботи: Пн-Пт 9:00-18:00 | Сб 9:00-15:00
1sto.com.ua

Послуги 👇🏻

Комп'ютерна діагностика

Перевірка електронної системи Вашого автомобіля на наявність помилок, проблем і неполадок. Діагностика дозволяє оцінити стан вузлів, деталей та блоків керування автомобілем, а також дати оцінку його технічного стану.

Діагностика автомобіля

Дає змогу визначити стан і працездатність систем підвіски, гальмівної системи та рульового управління. Ця процедура проводиться для забезпечення безпеки дорожнього руху та запобігання аваріям.

Реставрація агрегатів

Реставруємо: стратери, генератори, турбіни, кардани будь-яких моделей авто.

Огляд авто перед покупкою

Перевіряємо кузов на цілістність лакофарбового покриття, відсутність прихованих ремонтів. Робимо діагностику електричних систем, ходової частини, двигуна. Популярна послуга серед наших постійних клієнтів.

Обслуговання системи охолодження

Заправка авто кондиціонерів, ремонт системи охолодження, чистка вентиляційних шляхів. Використовуємо сучасне обладнання та підбираємо необхідний фреон для обслуговування.

Дооснащення авто

Встановлення камер, парктроніків, магнітол, мультимедія, сигналізацій, автозапуску,освітлення.

Технiчне обслуговування

Заміна масла, заміна фільтрів (вид і необхідність заміни визначається моделлю), перевірка рівня робочих рідин, Перевірка гальмівних колодок, перевірка гальмівних дисків, перевірка / регулювання стоянкового гальма

Заміна гальмівних колодок

Процедура обслуговування гальмівної системи, яка включає в себе видалення старих гальмівних колодок і установку нових.

Заміна гальмівних дисків

Процес, при якому старі або пошкоджені гальмівні диски замінюються новими. Гальмівні диски є складовою частиною гальмівної системи, і вони співпрацюють з гальмівними колодками для створення опору і зупинки автомобіля.

Очищення форсунок двигуна

Процедура технічного обслуговування автомобіля, спрямована на видалення накипу, відкладень та інших забруднень з форсунок пального в двигуні. Форсунки відповідають за розпилення пального у циліндри двигуна для його подальшого згоряння.

Заміна ремня ГРМ

Заміна ременя газорозподільного механізму (ГРМ) — це процедура технічного обслуговування двигуна автомобіля, яка включає в себе видалення старого ременя та установку нового. Ремінь ГРМ відповідає за синхронізацію руху поршнів і клапанів у двигуні, забезпечуючи правильний хід газорозподілу.

Заміна амортизаторів

Процедура заміни або оновлення амортизуючих елементів у підвісці автомобіля. Амортизатори відповідають за поглиблення коливань та вибухових рухів авто, що виникають при русі або проходженні нерівностей. З часом амортизатори можуть зноситися, втрачаючи ефективність, що може призводити до некомфортної поїздки, погіршення контролю над автомобілем.

Заміна прокладки клапанної кришки

Технічний процес, під час якого стара прокладка на клапанній кришці двигуна замінюється новою. Клапанна кришка розташована вверху блока циліндрів і відокремлює клапани від інших частин двигуна. Прокладка клапанної кришки запобігає витоку масла і води, забезпечуючи герметичність між клапанами і двигуном.

Заміна свічок запалювання

Процедура технічного обслуговування автомобіля, під час якої старі свічки запалювання видаляються і замінюються новими. Свічки запалювання відповідають за ініціювання згоряння пального у циліндрах двигуна, необхідного для запуску автомобіля.

Варіанти прийому

майдан Захисників України, 7/8

Найкращий сервіс міста 🔥

Відкрити навігатор
Loaнding map...
Бізнес додано у каталог командою mobicard. Ви власник цього бізнесу?  Напишіть нам для того щоб отримати доступ до облікового запису і перегляду аналітики.