Що таке детейлінг мийка і чим вона відрізняється від звичайної?

Що таке детейлінг мийка і чим вона відрізняється від звичайної?

Догляд за автомобілем має багато спільного з доглядом за самим собою. Одним достатньо просто вмиватися раз в день і мити голову раз на тиждень, а інші не шкодують коштів і часу на щоденні процедури в салоні краси. Те ж стосується і мийки авто - одні задовольняються швидкою мийкою, а інші воліють серйозний і комплексний підхід. Причому в цьому випадку далеко не завжди статки власника і статус автомобіля впливають на вибір. Ті, хто любить свою машину і звик до чистоти і порядку на підсвідомому рівні віддадуть перевагу детейлінг мийці.

Детейлінг мийка. Що це таке?

Це ретельний професійний догляд за авто, головною особливістю якого є увага до всіх деталей машини, а не просто в обполіскуванні кузова і натирання пластику в салоні. Найчастіше пропонується кілька варіантів мийки та чистки автомобіля, аж до демонтажу коліс з метою очищення деталей підвіски і днища.

Детейлінг мийка проводиться в кілька етапів і може зайняти від півтора до шести годин. В середньому, процедура вимагає 2-3 години. В цьому випадку вимиваються, очищаються і обробляються основні деталі і компоненти авто. Однією з відмінностей від звичайної мийки є те, що використовується не «аби яка» вода з-під крана, а чиста фільтрована вода. Важливу роль відіграють шампунь з нейтральним PH і професійна автокосметика.

Бітум, мошки та інші подарунки з наших доріг ліквідуються повністю, щоб ніякий зайвий бруд не залишився перед нанесенням захисного складу на кузов. Тип і ціна захисного складу можуть бути різними, але основна мета - зробити автомобіль візуально новим (навіть якщо це не так) і запобігти негативному впливу опадів та ін.

Висновок

Звичайна мийка або детейлінг - кожен вирішує сам. Але якщо ви хочете щоб ваша машина якомога довше виглядала як нова, а всередині завжди було чисто і свіжо - тоді радимо робити детейлінг мийку.