Основні помилки танцюристів-початківців

Основні помилки танцюристів-початківців

Танці - це мистецтво, яке дозволяє виражати емоції і вибудовувати гармонійні стосунки з партнером на танцполі. Для танцюристів-початківців це захоплююча подорож, але із своїми труднощами. Дізнаємось про основні помилки, які часто роблять новачки.

Ігнорування розминки. Розминка необхідна перед будь-якими тренуваннями. За допомогою спеціальних вправ м'язи розігріваються і готуються до інтенсивної роботи. Одна з базових помилок танцюристів-початківців - ігнорування розминки. Багато людей просто не розуміють, для чого виконувати "зайві" вправи. Тим часом, відсутність розминки значно знижує ефективність тренування, нерідко стає причиною подальшого м'язового болю і підвищує ризик отримання травм, зокрема, розтягнень.

Пропуск занять. Як правило, новачки з ентузіазмом займаються на перших тренуваннях, але потім запал згасає, починаються пропуски занять. Учні пропускають тренування з різних причин. Хтось ставиться до танців, як до необтяжливого хобі, в інших просто немає досвіду регулярних фізичних навантажень і їм важко займатися по 2-3 рази на тиждень. Ви маєте знати, що кожен пропуск відсуває вас від мети. Тільки за умови регулярних занять ви зможете досягти прогресу. Постарайтеся перебороти свою лінь, і тоді кожне заняття даруватиме вам величезний заряд позитивної енергії.

Кидати тренування після першої невдачі. Більшість дорослих людей, які записуються на танцювальні тренування, вважають заняття чимось легким і необтяжливим. Люди не готові ні до того, що їм доведеться напружено працювати, ні до того, що в них щось може не відразу вийти. У разі будь-якої невдачі люди кидають тренування. Слід розуміти, що ви прийшли вчитися, це нормально, що у вас щось не відразу виходить. Проявіть терпіння, і ви обов'язково освоїте всі складні елементи. І ще один момент: ніколи не порівнюйте себе з іншими учнями групи, свої успіхи ви маєте відстежувати лише за одним критерієм: сьогодні ви зробили те, що у вас не виходило вчора.

Страх перед помилками. Багато початківців бояться робити помилки, що призводить до напруженості та неспокою. Важливо пам'ятати, що помилки - це невід'ємна частина навчання. Їхнє вчення допомагає поліпшити техніку та зробити танець більш виразним.

Відсутність розслабленості. Розслабленість - ключ до вдалого танцю. Напруженість може призвести до нестабільних рухів та втрати грації. Треба дати своєму тілу можливість розслабитися, відчувати музику і насолоджуватися процесом танцю.

Тренуватися тільки на заняттях. Якщо ви хочете швидко досягти успіху, то, крім тренувань, займайтеся вдома. Ви можете повторювати розучені на тренуванні рухи і зв'язки або просто імпровізувати під музику. Що більше ви танцюєте, то швидше досягнете досконалості.

Перенапруження на заняттях. Якщо ви занадто втомлюєтеся на тренуваннях, то заняття не приноситимуть вам задоволення. Навантаження має бути таким, щоб до наступного разу організм повністю відновився. Перенапруження веде до підвищеної стомлюваності, вироблення гормону стресу. Можливо, вам потрібно шукати іншого тренера, який вміє підбирати навантаження з урахуванням особливостей кожного учня, або перейти в групу з вашим рівнем фізичної підготовки.