Як правильно вибрати компанію з перевезення вантажів

Як правильно вибрати компанію з перевезення вантажів

Ця стаття описує, яким чином необхідно обирати вантажоперевізника і якими критеріями керуватися, щоб Ваш вантаж був доставлений адресату в цілісності й схоронності. Перерахуємо вісім основних критеріїв вибору і розберемо їхні особливості.

Перше, що має бути обов'язково у компанії - це наявність не тільки телефонних номерів, а й адреси офісу, де буде проводитися підписання контракту на доставку Вашого вантажу. Також має бути зазначена назва компанії з її організаційно-правовою формою. Не зайвим буде і наявність сайту у компанії, адже нині інтернет-ресурс - це хоч і не велика, але гарантія того, що фірма справді існує якийсь час на ринку. А також сайт розповість Вам про основний перелік функцій, які виконує організація-вантажоперевізник.


Наступне, на що варто звернути увагу - це наявність технічних можливостей для вантажоперевезення. Так, це можуть бути: власний парк вантажних автомобілів, вантажна техніка (трактори, крани тощо), причепи, трали, захисні матеріали, інструменти для кріплення вантажу та інші пристосування. Якщо організація ще не встигла обзавестися якимось видом вантажного транспорту для надання послуг - не біда, головне, щоб у цієї фірми був надійний перевірений партнер-підрядник, здатний здати в оренду необхідну техніку. У разі виникнення такої ситуації не зайвим буде "пробити" інформацію і про партнера, щоб упевнитися і в його порядності.


Як довго підприємство здійснює діяльність із доставки вантажів. Як правило, організація вже "набила собі гуль" і "набила руку" в перші 2-3 роки діяльності, тому найякісніше надання послуг буде у тієї компанії, яка пропрацювала на ринку понад 3 роки.


Ціна на перелік послуг, що надаються, - відіграє не останню роль. Ні, ми не говоримо про те, що вартість послуг має бути низькою, послуги такої фірми можна відкидати одразу, адже це може означати, що у неї немає необхідного досвіду і технічного оснащення. Навпаки, ціна має бути в межах інших фірм-конкурентів, а може бути навіть трохи вищою, головне - це щоб ціна була обґрунтованою і прозорою. Таким чином, Ви можете сподіватися на якісне виконання послуг з доставки вантажу. Низьку ціну на послуги шукати не потрібно, а от дізнатися про наявність дисконтної системи знижок для постійних замовників - можна і варто. Таким чином, Ви своїм питанням сигналізуєте виконавцю про свій намір довгостроково співпрацювати з ним. Відповідальний вантажоперевізник обов'язково вловить цей момент і зробить все, щоб Ваша співпраця і справді стала ефективною з першого разу, і щоб у майбутньому Вам знову захотілося звернутися по допомогу до цього постачальника послуг.


Ще акцентуйте свою увагу на тих технологіях і техніці, які використовує організація-перевізник під час надання послуг. Це не повинні бути, наприклад, пакувальні матеріали, які давно віджили свій термін і навіть своїм виглядом не гарантують Вам якісне перевезення цінного вантажу. Так, наприклад, при перевезенні пластикових вікон на великі відстані, на транспортному засобі має бути встановлена спеціальна конструкція - піраміда, а не використання складених картонних коробок між конструкціями. 


Зовнішній вигляд працівників, які займаються навантаженням і перевезенням вантажів, має бути в міру акуратним. Неохайність може свідчити лише про таке ж ставлення і до своєї роботи, що не гарантує належної уваги до товару, що перевозиться.


Заздалегідь дізнайтеся, як скоро перевізник зможе назвати Вам вартість своїх послуг за вже очевидний обсяг виконуваної роботи. Якщо постачальник послуг каже, що повна вартість робіт буде видна тільки після надання послуги, то це означає, що фірма некомпетентна в питаннях перевезення. Справжні професіонали з досвідом знають вартість усіх своїх робіт заздалегідь.


Ну, і останнє, що варто знати - це страхування вантажу. Компанія, яка запропонувала Вам послугу застрахувати свій вантаж - це солідний перевізник, якому варто довіряти.


Таким чином, максимально враховуючи перераховані вище критерії, Ви без сумніву оберете надійного перевізника, якому можна буде довіряти і в майбутньому свій найцінніший вантаж.